Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Senior Java Developer

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.19
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań klasy Enterprise w Javie,
  • rozwój aplikacji sprzedażowych: implementowanie rozwiązań w technologii JEE,
  • utrzymanie istniejących aplikacji w ruchu - naprawa błędnych mechanizmów, optymalizacje obecnych rozwiązań,
  • uczestnictwo w projektach rozbudowy systemów biznesowych,
  • dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej.

WYMAGANIA:

  • posiadają co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku Java Developer,
  • dobrze znają: Java SE i JEE,
  • posiadają praktyczną znajomość następujących zagadnień:
    • Web Services/RMI,
    • Spring,
    • wzorców projektowych,
    • Hibernate/JPA,
    • GIT,
    • Docker,
    • Continuous Integration (Jenkins),
    • Ant + Ivy, Maven, Gradle,
    • SQL,
  • potrafią analitycznie i kreatywnie myśleć,
  • są odpowiedzialne i zaangażowane w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów projektowych,
  • cechują się samodzielnością w wykonywaniu zadań,
  • znają w stopniu komunikatywnym język angielski,
  • znają poniższych zagadnień będzie dodatkowym atutem:
    • Doświadczenie w pracy z system Linux (bash script),
    • Znajomość PL/SQL,
    • UML oraz BPMN.

Znasz dodatkowo inne technologie? Pochwal się, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania!

OFERUJEMY:

  • udział w dużych często, międzynarodowych projektach o przekrojowych technologiach,
  • wykorzystujemy szeroki wachlarz technologii. U nas nie będziesz się nudził, w pracy używamy m.in.: JEE, JSF, Spring, Hibernate, Docker, Oracle, MySql, WebService, RMI, Swing, Android SDK, GIT, Jenkins, Nexus, Grails, Groovy,
  • zdobycie wiedzy technicznej związanej z obszarami sprzedaży i logistyki,
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę lub umowę B2B w bardzo dynamicznie rozwijającym się dziale IT,
  • zapewniamy komfortową pracę. Na co dzień pracujemy w metodyce SCRUM, zapewniamy elastyczny czas pracy,
  • finansujemy udział w sekcjach sportowych takich jak: biegowa, kolarska i triathlonowa.

Kogo szukamy?

Szukamy kreatywnych programistów nie bojących się dużych wyzwań. Programistów z doświadczeniem, które pozwoli wspólnie kreować rozwiązania IT dla biznesu.

Masz dużą wiedzę, jesteś komunikatywny i otwarty na nowe technologie
- zgłoś się do nas!