Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Elektromechanik- automatyk na produkcji

Polska, belgia, podkarpackie
2018.01.05
INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A.

Obowiązki:

  • prowadzenie codziennej kontroli stanu technicznego, konserwacji oraz napraw stanowisk produkcyjnych (codzienne testy maszyn przed rozpoczęciem pracy, kontrola stanu noży w maszynach)
  • montaż lub demontaż maszyn przed lub po produkcji
  • przezbrojenia linii produkcyjnej, przygotowanie maszyn do następnego dnia
  • praca z maszynami firmy
  • kontrola stanu sprężarek powietrza, sprężarek chłodniczych, maszyn znajdujących się na produkcji i w magazynie: drukarki, owijarki palet, krajalnice, wózki widłowe elektryczne lub ręczne oraz kontrola kotła olejowego pod względem ewentualnych wycieków lub nieprawidłowej pracy
  • kontrola temperatur panujących w pomieszczeniach
  • prowadzenie zapisu usterek i awarii wynikłych na linii produkcyjnej
  • utrzymanie stanów minimalnych części zamiennych

Wymagania:

  • zmysł techniczny i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość mechaniki, elektryki, automatyki przemysłowej, pneumatyki, hydrauliki
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • długoterminowy kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu