Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Security Officer

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.11
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie strategii bezpieczeństwa oraz nadzór sklepów internetowych największych marek odzieżowych w Polsce, w tym Reserved,
  • zarządzanie incydentami bezpieczeństwa, a także koordynowanie wdrażania planów naprawczych,
  • projektowanie, wdrażanie i rozwijanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo aplikacyjne,
  • wsparcie merytoryczne administratorów w obszarze bezpieczeństwa sieci.

WYMAGANIA:

  • posiadają doświadczenie zawodowe min. 2 letnie w pracy w obszarze bezpieczeństwa informacji,
  • posiadają wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne (specjalizacja sieci komputerowe, bezpieczeństwo IT),
  • potrafią efektywnie komunikować się oraz współpracować z osobami z różnych obszarów i szczebli organizacji,
  • posiadają wysokie kompetencje z zakresu technologii, narzędzi i procedur bezpieczeństwa IT,
  • mogą pochwalić się rozległą wiedzą o bieżących zagrożeniach w aplikacjach internetowych i technikach skutecznej obrony przed nimi,
  • potrafią administrować urządzeniami sieciowymi takimi jak: firewall, router, load balancer, serwer proxy, vpn,
  • znają standardy i metodologie prowadzenia wewnętrznych audytów bezpieczeństwa,
  • bardzo dobrze znają Linux (Ubuntu/CentOS),
  • są otwarte, kreatywne, chętnie poszukują nowych rozwiązań,
  • znają i pracowały w metodologii Agile/Scrum/Kanban (mile widziane),
  • posiadają znajomość systemu ticketowego JIRA i kontroli wersji GIT/Bitbucket Server (mile widziane),
  • posiadają certyfikaty takie jak: CISM czy CISA (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • dużą samodzielność,
  • ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy,
  • zwinne środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku,
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (zakupy na preferencyjnych warunkach w brandach LPP SA, możliwość skorzystania z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego. Dostęp do platformy e-learningowej oraz udogodnienia w postaci służbowych rowerów).