Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Project Manager

Polska, Toruń, kujawsko-pomorskie
2018.01.04
IT KONTRAKT Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Planowanie zapotrzebowania na specjalistów i technologie
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym zgodnie ze strukturą portfelową
  • Opracowanie i utrzymywanie harmonogramu prac IT
  • Koordynacja prac zespołów i dostawców IT
  • Stworzenie warunków do efektywnej pracy zespołu projektowego IT
  • Współpraca z innymi jednostkami grupy w ramach realizacji zleceń i prac projektowych
  • Odpowiedzialność za budżet IT w ramach zleceń zmian i projektów
  • Zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT
  • Koordynacja postępowań zakupowych IT
  • Analiza ryzyk technologicznych, wsparcie rozwiązywania problemów
  • Budowanie i utrzymywanie dokumentacji

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami IT w obszarach Logistyki i Transportu, również współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • Znajomość procesów biznesowych oraz rozwiązań informatycznych w obszarach Logistyki i Transportu
  • Znajomość narzędzi: MS Project, MS Office, JIRA Agile, Confluence
  • Umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność dokumentowania pracy
  • Automotywacja, determinacja w realizacji zadań
  • Orientacja na cel i wyniki
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • Zdolności prezentacyjne i umiejętność przekonywania do swoich racji
  • Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną