Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Administrator Aplikacji IT

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.12
IT KONTRAKT Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Utrzymanie aplikacji na środowiskach produkcyjnych i testowych, działających w dużym zintegrowanym środowisku
  • Administracja i konfiguracja serwerów aplikacyjnych
  • Automatyzacja bieżących zadań i procesów
  • Realizacja zgłoszeń użytkowników dotyczących utrzymywanego obszaru
  • Wdrażanie zmian do środowisk testowych oraz produkcyjnych
  • Bieżący monitoring wspieranych systemów
  • Analiza i rozwiązywanie błędów/problemów na utrzymywanych środowiskach testowych i produkcyjnych w ramach drugiej linii wsparcia we współpracy z dostawcami

Wymagania:

  • 2-3 lata oświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień administracji serwerami aplikacyjnymi: Tomcat, GlassFish, mile widziana znajomość: IAS, JBoss
  • Umiejętność pracy w środowisku Linux oraz praktycznej znajomości języka PL/SQL
  • Umiejętność pisania i rozwijania skryptów w bash
  • Doświadczenie w administrowaniu maszynami wirtualnymi JAVA – mile widziane
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Środowisko zawodowe wspierające rozwój osobisty (certyfikaty, szkolenia, warsztaty)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy