Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Administrator Systemów Linux

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.17
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administracja infrastrukturą hostingową e-commerce największych marek odzieżowych w Polsce
  • Wsparcie administratorów infrastruktury firmowej oraz zewnętrznych dostawców hostingu
  • Uczestnictwo w procesie planowania oraz uruchamiania nowych systemów i usług
  • Zapewnienie niezawodnego hostingu usług produkcyjnych i testowych
  • Monitorowanie wydajności, wykrywanie anomalii i reakcja na incydenty

WYMAGANIA:

  • Posiadają wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne (Informatyka i pokrewne)
  • Charakteryzują się wysoko rozwiniętymi kompetencjami związanymi z administracją systemami Linux (CentOS, Ubuntu)
  • Posiadają minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu serwerami HTTP, równoważeniem obciążenia i diagnostyce problemów w technologiach webowych (Nginx, HAProxy, Zabbix)
  • Są doświadczone w administrowaniu serwerami wirtualnymi w oparciu o platformę Vmware
  • Posiadają praktyczną znajomość części wymienionych technologii: PHP, Redis, Varnish, MySQL, SOLR, Docker, ProxySQL, Ansible, VPN, IPTables, DNS
  • Bardzo dobrze znają Bash i narzędzia linii poleceń
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Charakteryzują się rzetelnością i odpowiedzialnością za wykonywaną pracę

Mile widziane:

  • Doświadczenie w serwisie o wysokiej dostępności (portal, e-sklep)
  • Znajomość metodologii Agile (Scrum, Kanban)
  • Znajomość narzędzi developerskich (np. JIRA, Bitbucket, Jenkins itp.)

OFERUJEMY:

  • Dużą samodzielność
  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy
  • Zwinne środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupny zniżkowe do naszych sklepów)
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku