Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Lider Działu Wtryskarek

Polska, Dzierżoniów (okolice), dolnośląskie
2018.01.03
PGB Human Resources Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych

  • Obsługa oraz programowanie maszyn wtryskowych wg stosowanej technologii

  • Wprowadzanie parametrów oraz nadzór nad prawidłowym uruchomieniem nowego projektu

  • Zapewnienie jakości produkowanych wyrobów

  • Nadzorowanie operatorów podczas ich pracy w kwestiach związanych z jakością, wydajnością

  • Kontrola zużycia surowców

  • Ciągłe doskonalenie organizacji pracy działu

  • Planowanie produkcji oraz nadzór nad naprawą sprzętu

  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewny,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym

  • Znajomość technologii oraz maszyn stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki i automatyki w zakresie dotyczącym wykonywanych zadań

  • Duża samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie (na stanowisku przewidziane są również premie)
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • pakiet socjalny