Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Database Developer

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.18
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwój systemów informatycznych wspierających cele biznesowe firmy.

WYMAGANIA:

  • mają 2-letnie doświadczenie w programowaniu rozwiązań bazodanowych,
  • bardzo dobrze znają język SQL, PL/SQL oraz bazy danych Oracle,
  • są odpowiedzialne i zaangażowane w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów projektowych,
  • samodzielnie wykonują powierzone im zadania,
  • potrafią pracować w zespole,
  • znają język angielski na poziomi komunikatywnym (praca z dokumentacją),
  • znają dodatkowo Java, C++ oraz Unix (mile widziane).

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub B2B w Departamencie IT,
  • intensywne wdrożenie i nabycie wiedzy z zakresu tworzenia nowych funkcjonalności w systemach klasy ERP (Oracle),
  • możliwość rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowych technologii (praca na bardzo dużych wolumenach danych),
  • zdobycie wiedzy technicznej związanej z obszarami: sprzedaży, logistyki i planowania,
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Rekrutacja w ramach rozwoju struktur Działu IT. Poszukujemy kandydatów na wszystkie poziomy stanowisk -zarówno seniorskie jak i juniorskie.