Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Stolarz

Polska, chemnitz w pobliżu polskiej granicy, podkarpackie
2018.01.06
Koncepcja

Obowiązki:

  • Praca w dużej firmie produkcyjnej przy produkcji okien drewnianych i aluminiowych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Obróbka materiałowa PVC, drewno, aluminium, guma
  • Prace manualne np. zakładanie uszczelek, szklenie, silikonowanie
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:

  •  Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne mile widziane
  • Praktyczne doświadczenie w produkcji okien i drzwi
  • Zdolności manualne
  • Wiedza o drewnie
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, aczkolwiek mile widziana.  Pracodawca akceptuje kandydatów nie znających języka niemieckiego, którzy posiadają duże doświadczenie na podobnym stanowisku, ew. osoby z małym doświadczeniem z lepszą znajomością języka niemieckiego
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego - umowa o pracę z firmą niemiecką
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wynagrodzenie: ok 1800 euro netto przy III klasie podatkowej
  • Darmowy kurs języka niemieckiego na miejscu
  • Gratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowy
  • Premia – 1200 Euro rocznie- pierwsza część 600 Euro po pierwszych 6 miesiącach pracy i następna część po kolejnych 6 miesiącach zatrudnienia
  • Zakwaterowanie darmowe zorganizowane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe w wynajętych mieszkaniach
  • Praca w grupie polskojęzycznych kolegów
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc polskojęzycznego konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Polski konsultant pomaga pracownikom w trakcie załatwiania formalności urzędowych jak meldunek, złożenie wniosku o Kindergeld
  • Przez cały okres zatrudnienia dodatkowo kontakt z polskim partnerem – Agencją Pracy Koncepcja
  • Atutem tej oferty jest możliwość osobistej rozmowy z przedstawicielem firmy ( obecność tłumacza) w Polsce. Pracodawca weyfikuje w trakcie spotkania umiejętności manualne kandydatów. Zaakceptowani kandydaci otrzymują na miejscu umowę o pracę. Mogą Państwo o wszystko zapytać i na spokojnie ustalić szczegóły zatrudnienia.
  • Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu