Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Specjalista ds. wsparcia procesów logistycznych

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.19
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi i polskimi w zakresie przestrzegania procedur pakowania produktów LPP - odzież i akcesoria (analiza poprawności działań, rozwiązywanie pojawiających się problemów).
  • Wspieranie zespołów kupieckich w procesach związanych z pakowaniem.
  • Tworzenie i aktualizacja instrukcji pakowania produktów zgodnie z wymogami logistycznymi LPP S.A.
  • Współpraca z działem logistyki w zakresie wdrażania projektów oraz nowych rozwiązań logistycznych.
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń z instrukcji pakowania produktów dla kupców oraz dostawców LPP S.A.
  • Aktualizacja szkoleń specjalistycznych na platformie e-learning.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach powiązanych z logistyką mile widziane.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, operatywność
  • Dokładność.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Gotowość do ewentualnych wyjazdów zagranicznych.
  • Znajomość programów: Excel, Power Point.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Znajomość systemów i procesów logistycznych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym.