Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Manufacturing Engineer - Inżynier procesu - Branża Chemiczna

Polska, Śląskie, śląskie
2017.12.22
Michael Page

Kogo szukamy / Profile description:

* Wykształcenie wyższe techniczne,
* Doświadczenie w procesach wdrażania nowych linii produkcyjnych,
* Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
* Znajomość rysunków technicznych i ich specyfikacji oraz interpretacji.
* Znajomość narzędzi Lean,
* Mile widziane doświadczenie w pracy w branży chemicznej
* Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, zdolności analityczne i łatwość uczenia się, a także wysoka kultura osobista
* Dobra znajomość języka angielskiego.

Opis stanowiska / Job description:

* Kontrola procesu produkcji oraz dbanie o jego bezpieczny przebieg,
* Optymalizowanie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi LEAN,
* Wdrażanie nowych procesów produkcyjnych i przygotowanie ich do rozpoczęcia produkcji
* Przygotowanie specyfikacji technicznej dla nowych maszyn, współpraca z dostawcami,
* Opracowywanie i wdrażanie standardów pracy dla nowych linii produkcyjnych,
* Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego,
* Udział w tworzeniu layout-u nowych linii produkcyjnych,
* Koordynowanie pracy podległego zespołu.

Oferujemy / We offer:

* Atrakcyjne warunki zatrudnienia
* Prywatna opieka medyczna
* Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
* Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleni
* Możliwość udziału w interesujących projektach
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę