Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Lease Manager

Polska, Warszawa, mazowieckie
2018.01.19
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Negocjowanie i zawieranie umów najmu nieruchomości handlowych na terenie Polski zgodnie z polityką firmy,
  • Wypracowywanie i zarządzanie relacjami z kontrahentami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie spotkań,
  • Monitorowanie i analiza rynku nieruchomości komercyjnych,
  • Realizacja celów budżetowych,
  • Regularne raportowanie wyników podejmowanych działań,
  • Zarządzanie istniejącymi umowami w zakresie renegocjacji warunków, odnowień i przedłużeń.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży nieruchomości handlowych (w szczególności w obszarze centrów handlowych, biurowców, lokali handlowych),
  • Wysokie kompetencje negocjacyjne z partnerami poparte kilkuletnim doświadczeniem (złożone kontrakty),
  • Znajomość sektora rynku retail w Polsce oraz dobre relacja z głównymi podmiotami operującymi na tym rynku ( właściciele centrów handlowych, agenci oraz sieci handlowe),
  • Umiejętność profesjonalnego przygotowania i prowadzenia prezentacji oraz spotkań handlowych,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - doświadczenie w negocjacjach (inne języki obce mile widziane),
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy.

OFERUJEMY:

  • Profesjonalne środowisko pracy, zapewniające ciągły rozwój,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe

REKRUTACJA WYNIKA Z ROZWOJU STRUKTUR DZIAŁU NAJMU