Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Montażysta/Konserwator urządzeń dźwigowych

Polska, Warszawa, mazowieckie
2017.12.21
Jobhouse Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i przeprowadzanie procesów montażu urządzeń dźwigowych
  • konserwacja urządzeń dźwigowych

Wymagania:

  • wykształcenie – średnie lub zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie w branży dźwigowej - przy montażach i konserwacji urządzeń dźwigowych (warunek konieczny)
  • dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • praktyczna znajomość automatyki
  • uprawnienie elektryczne do 1kV (warunek konieczny)
  • mile widziane uprawnienia UDT
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność (praca w systemie zadaniowym)
  • gotowość do pracy w terenie  (Warszawa oraz wyjazdy w delegacje poza Warszawę)
  • prawo jazdy kat "B"  (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • ciekawą pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • wysokość wynagrodzenia do ustalenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)