Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Integration Developer

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.18
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza, projektowanie, opracowywanie i wdrażanie aplikacji ESB (Enterprise Service Bus) do wewnętrznego użytku firmowego oraz partnerów firmy,
  • Integracja danych i projektowanie przepływu pracy,
  • Opracowanie, konfigurowanie i dostosowywanie oprogramowania,
  • Rozwijanie i standaryzowanie dokumentacji,
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie testów integracji,
  • Analiza systemu i danych, architektura i projektowanie,
  • Wsparcie wdrożeniowe i powdrożeniowe.

WYMAGANIA:

  • Posiadają minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu integracji,
  • Posiadają znajomość JMS,
  • Znają standardowe wzorce integracji,
  • Posiadają dobrą znajomość baz danych Oracle 11g,
  • Mają doświadczenie w pracy z Linux, JIRA, Git,
  • Posiadają minimum dobrą znajomość Java,
  • Posiadają znajomość Web Services (SOAP, REST),
  • Posiadają znajomość XML i XSLT.

OFERUJEMY:

  • Ciekawe zadania, dostęp do nowych technologii, rozwijanie wiedzy,
  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym oraz świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny, rekreacyjny, kupony zniżkowe do naszych sklepów, owoce w biurze, służbowe rowery).