Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Magazynier

Polska, Łódź, łódzkie
2017.12.20
ABB Sp. z o.o.

Zadania:

  • Realizacja przyjęć do magazynu oraz wydanie do produkcji surowców, materiałów, detali i wyrobów gotowych potrzebnych w procesie produkcji;
  • Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców;
  • Sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym;
  • Składowanie materiałów w magazynie zgodnie z zasadami magazynowania i znakowania;
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych;
  • Ścisła współpraca z innymi działami w zakresie analizy zapasów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze, preferowane techniczne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia na wózki widłowe i / lub na suwnice z UDT- warunek konieczny;
  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres mailowy: rekrutacja.lodz@pl.abb.com
w tytule maila wpisując: Magazynier – Łódź.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.