Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Agile Coach – dział E-commerce

Polska, Gdańsk, pomorskie
2018.01.12
LPP S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szerzenie i ugruntowywanie dobrych praktyk agile w organizacji,
  • prowadzenie wewnętrznych szkoleń z podstaw Scruma, Kanbana, ale może też Leana czy XP,
  • wsparcie organizacji w wykorzystaniu potencjału agile"a,
  • uczenie, eksperymentowanie i wyciąganie wniosków, co można zrobić lepiej,
  • pomaganie zespołom w znalezieniu własnej drogi do zwinności,
  • mentoring dla początkujących Scrum Masterów,
  • budowanie transparentnego środowiska pracy opartego na zaufaniu i szacunku.

WYMAGANIA:

  • entuzjazm i głębokie zrozumienia pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych,
  • znajomość procesów tworzenia oprogramowania,
  • zainteresowanie nowoczesnymi sposobami zarządzania organizacją (Management 3.0, Holokracja),
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi coachingowych,
  • pomysły, które będziemy mogli razem wdrażać,
  • umiejętność współpracy w zróżnicowanym zespole i otoczeniu
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń z technik zwinnych,
  • umiejętność budowania zespołu,
  • certyfikat PSM I na poziomie 90%,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Scrum Mastera,
  • min. 3 lata doświadczeń projektowych w różnych rolach.

OFERUJEMY:

  • wyzwania lub możliwości,
  • efektywną współpracę w zespole Scrum Masterów,
  • dynamiczny rozwój,
  • dużą samodzielność i wsparcie,
  • pracę w małych zespołach, gdzie biznes i IT to jeden dział,
  • towarzystwo pozytywnie zakręconych ludzi i nieformalne środowisko pracy,
  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów,
  • spotkania integracyjne,
  • nieograniczony dostęp do pysznej kawy.

Co może być pomocne?

  • znajomość narzędzi Atlassiana (JIRA, Confluence)
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość różnych metod wytwarzania oprogramowania, nie tylko tych zwinnych