Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Mechanik utrzymania ruchu

Polska, Błonie, dolnośląskie
2017.12.19
CLINICO MEDICAL SP Z O O

Zakres obowiązków:

  • Ustawianie, regulacja i przygotowanie techniczne maszyn
  • Bieżące usuwanie awarii, naprawy, remonty maszyn
  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Mile widziane osoby bez doświadczenia, ale z techniczną wiedzą lub wykształceniem
  • Znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych i pneumatycznych
  • Umiejętność diagnozowania usterek
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym z branży medycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (dodatki wynikające z systemu 4-brygadowego)
  • Bogaty pakiet szkoleń dla pracowników
  • Kursy języka angielskiego w firmie
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Multisport, Luxmed, kolonie dla dzieci, „wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne)
  • Imprezy integracyjne
  • Firmowa organizacja charytatywna
  • Nasz park maszynowy to: maszyny wtryskowe, ekstruzja, automaty montażowe, maszyny pakujące, roboty i manipulatory, zgrzewarki wysokiej częstotliwości WCZ i ultradźwiękowe

 Aplikacje proszę przesyłać drogą mailową na adres