Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

planista produkcji

Polska, Łódzkie, łódzkie
2017.11.09
Randstad Polska

Zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramu produkcji w oparciu o system ERP
  • koordynacja procesów produkcyjnych, planowanie
  • przygotowywanie, wprowadzanie do systemu i aktualizowanie planu produkcyjnego dla produkcji części oraz montażu wyrobu końcowego
  • udział w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • analizowanie możliwości produkcyjnych pod kątem realizacji założonego planu

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (min.zawodowe), mile widziane wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • silnie rozwinięte zdolności analityczne
  • doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
  • proaktywność w przewidywaniu, przeciwdziałaniu i rozwiązywaniu problemów
  • dobra znajomość systemów ERP (SAP)
  • dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie umiejętność komunikacji w j.niemieckim)

Oferta:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)