Strefainzyniera.pl

RYNEK PRACA ROZWÓJ

  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo i Geodezja
  • Energetyka i Gazownictwo
  • Geologia i Hydrologia
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Instalacja i Serwis
  • Internet / E-commerce
  • Inżynieria/Elektronika/Technologia
  • Kontrola jakości/BHP
  • Logistyka i transport
  • Motoryzacja
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Ochrona środowiska
  • Produkcja / Przemysł
  • Rolnictwo i Hodowla
  • Telekomunikacja

Python Developer

Polska, Kraków, małopolskie
2017.10.30
IT KONTRAKT Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Razem z zespołem SCRUM-owym odpowiedzialny będziesz za analizę wymagań, oraz implementację usług dla budowanych przez naszą firmę rozwiązań IoT.
  • Rozwijane usługi dotyczyć będą między innymi usług zdalnego dostępu do urządzeń IoT przy zapewnieniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa, zbierania, oraz analizy danych energetycznych w narzędziach BigData.

Wymagania:

  • Co najmniej czteroletniego doświadczenia na stanowisku programisty Python / AngularJS
  • Doświadczenia w budowie aplikacji zgodnie z ideą mikroserwisów
  • Doświadczenia w zakresie skalowania aplikacji
  • Znajomości zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa i kryptografii

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w zespole scrumowym
  • Praktyczna znajomość języków C / C++
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Big Data
  • Praktyczna znajomość koncepcji i narzędzi Continuous Integration (Jenkins, Travis, Bamboo)

Oferujemy:

  • Pracę wśród pasjonatów nowych technologii
  • Autonomię w realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży IoT
  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, lub współpracę w modelu B2B
  • Kartę Multisport