Węże metalowe zwijane- charakterystyka

opublikował: adrianmajchrowski, 2014-05-20
Węże metalowe do odciągu spalin, dymu spawalniczego i iskier. Węże używane do transport pneumatycznego wiórów drewnianych, metalowych, granulatu, zboża używane w technice wentylacji, obróbce drewna i metalu, przemyśle tekstylnym, chemii i budowie pojazdów. Jako tłumik drgań w układach wydechowych agregatów i samochodów ciężarowych. Wąż do stref zagrożonych wybuchem. Spełniają wymogi dyrektywy ATEX. Zgodny z TRBS 2153
 
Długość handlowa mierzona jest na odcinku rozciągniętym.
 
Węże stalowe typ A - Węże metalowe wielokątne ocynk typ A do +500oC bez uszczelnienia do przenoszenia gorącego i zimnego powietrza.
 
 
Przewody metalowe typ B - Węże metalowe wielokątne ocynk typ B z uszczelnieniem silikonowym do + 300oC. Węże stalowe do przenoszenia gorącego i zimnego powietrza, odciągu spalin i dymu spawalniczego.
 
 
Węże metalowe typ C - Węże metalowe elastyczne ze stali nierdzewnej do +500oC wielokątne typ C bez uszczelnienia do przenoszenia gorącego i zimnego powietrza. Przewody metalowe do odciągu spalin i oparów chemicznych.
 
Węże metalowe typ D - Węże metalowe elastyczne ze stali nierdzewnej wielokątne typ D z uszczelnieniem silikonowym do + 300oC. Węże metalowe stosowane do przenoszenia zimnego i gorącego powietrza.
 

Zarejestruj się albo zaloguj aby dodać komentarz


Brak komentarzy.