0 głosów
w Kariera Inżyniera przez użytkownika (360)
Już niedługo ważne wydarzenie! Allplan i Partnerzy – Forum konstrukcji i architektury, w ramach którego odbędą się 4 bezpłatne seminaria we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Warszawie, poświęcone oprogramowaniu BIM dla inżynierów budownictwa i architektów.

Podczas spotkań specjaliści z zakresu technologii BIM przedstawią najnowsze programy (m.in.: Allplan Engineering 2019, Allplan Architecture 2019, SCIA Engineer 18, GstarCAD 2019, Lumion 9), funkcje oraz narzędzia służące do modelowania informacji o budynku, tworzenia realistycznych wizualizacji, jak również przeprowadzania zaawansowanych analiz konstrukcji budowlanych.

Udział w forum to także doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk projektowych.

Wstęp bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja elektroniczna: https://allbim.pl/forum-konstrukcji/

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zapisu. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma voucher z rabatem 20% na zakup oprogramowania Allplan 2019 i GstarCAD 2019.

 

Więcej informacji o wydarzeniu, formularz rejestracyjny, tematy prelekcji oraz harmonogram spotkań znajdziecie na stronie: https://allbim.pl/forum-konstrukcji/

1 odpowiedź

0 głosów
przez użytkownika (300)
Byłam we Wrocławiu! Polecam - było warto :) Głównie pojechałam żeby zapoznać się z nowymi funkcjami Allplana 2019 i nie zawiodłam się. Ale było też sporo innej wiedzy, równie ciekawej.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
0 odpowiedzi
...