Poznaj nas

EUROVIA to międzynarodowy lider w zakresie budownictwa drogowego i kolejowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Reprezentuje grupę Vinci w 16 krajach na świecie. Jesteśmy wiodącym wykonawcą w dziedzinie robót publicznych, rozwijający szeroka gamę produktów i technologii poświęconych realizacji inwestycji drogowych i zagospodarowaniu przestrzeni miejskich. EUROVIA w Polsce to 35 lokalizacji i ponad 1 200 pracowników zatrudnionych na terenie całego kraju. Jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci oraz użytkownicy realizowanych przez nas projektów poprzez wykonanie oraz późniejsze utrzymanie infrastruktury drogowej. Mając na uwadze wyzwania związane z użytecznością w obszarze mobilności, łączymy w naszej pracy przemysł, technologię i kompetencje naszych specjalistów, aby dostarczać naszym klientom optymalnych korzyści.

Nasza misja: EUROVIA jako partner lokalny stawia na rozwiązania służące mobilności, które zwiększają konkurencyjność ekonomiczna regionu i przyczyniają się do zacieśnienia więzi społecznych poprzez projekt, realizację oraz utrzymanie infrastruktury transportowej i miejskiej.

Nasze wartości: Zarówno w Eurovia, jak również w całej Grupie VINCI hołdujemy przekonaniu, że nasza działalność nie powinna być opierana wyłącznie na wynikach ekonomicznych. Planując swoje działania, szczególną uwagę zwracamy na kwestie poszanowania środowiska naturalnego, dlatego realizowane są one zgodnie z funkcjonującą w firmie polityką jakości i środowiska oraz podstawowymi wymaganiami w zakresie środowiska, co bezpośrednio przekłada się na korzyści społeczne, które są równie ważnym elementem naszego biznesu.

 

DLACZEGO EUROVIA?

W Eurovia największą wartością są ludzie, dlatego tak ważne jest, aby czuli się jej częścią, bo tylko razem możemy zbudować coś wielkiego. Jesteśmy transparentni w swoich zasadach, mówimy  wprost o naszych wartościach, misji i strategii oraz czego w związku z tym oczekujemy od naszych pracowników. Cenimy ludzi z pasją, którzy chcą z nami zostać na dłużej, w zamian proponujemy uczciwe warunki  pracy, konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity. Oferujemy także możliwość rozwoju zawodowego poprzez długofalowy program szkoleń rozwijający kompetencje  przygotowujące do pełnienia różnych funkcji zawodowych na najwyższym poziomie. Poprzez lata doświadczeń zarówno na rynku polskim jak i na rynkach międzynarodowych  Eurovia daje możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, przy zróżnicowanych projektach, których realizacja i widoczny efekt końcowy sprawiają, że jesteśmy dumni z tego co robimy.

Rekrutacja

Aby stać się częścią zespołu Eurovia, wystarczy kilka prostych kroków.

Złożenie aplikacji

Prześlij swoje CV on-line na wybraną ofertę, która odpowiada Twoim zainteresowaniom oraz kwalifikacjom zawodowym. Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj.

Analiza dokumentów

Nasz dział HR starannie przeanalizuje Twoje CV i sprawdzi, czy Twój profil zawodowy odpowiada naszym wymaganiom.

Kontakt telefoniczny

Przed zaproszeniem Cię na spotkanie rekrutacyjne możemy do Ciebie zadzwonić aby wstępnie zweryfikować Twoje doświadczenie, preferencje zawodowe, dostępność bądź zaprosić Cię do wypełnienia testów. Mogą to być testy językowe, osobowościowe lub kompetencyjne.

Rozmowa kwalifikacyjna

Podczas rozmowy chcemy poznać szczegóły Twojej dotychczasowej kariery zawodowej, motywacji do pracy oraz sprawdzić posiadane kompetencje. To również okazja dla Ciebie aby poznać lepiej naszą ofertę.

Wybór kandydata i złożenie oferty

Wyniki procesu rekrutacyjnego staramy się przekazać w ciągu 2 tygodni od ostatniej rozmowy. Wybranym kandydatom zostanie przedstawiona propozycja pracy potwierdzona listem intencyjnym.

On-boarding

Okres adaptacji w Eurovia to czas na poznanie naszej firmy, współpracowników oraz swoich przyszłych zadań. Odbywasz serię wstępnych szkoleń. Każdy nowy pracownik ma swojego opiekuna, który pomaga zapoznać się z obowiązkami i zasadami panującymi w naszej organizacji.

Benefity

Jako pracownik Eurovia zyskujesz dostęp do całego wachlarza benefitów.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH.

Troszczymy się o zdrowie naszych pracowników dając możliwość wyboru dopasowanego do Twoich potrzeb pakietu medycznego z dostępem do ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce. Wspieramy udział naszych pracowników w aktywnościach sportowych. Dofinansowujemy wypoczynek.

PRZYSZŁOŚĆ JEST WAŻNA.

Dajemy poczucie stabilizacji oferując zawsze umowę o pracę. Zainteresowani pracownicy mają  możliwość oszczędzania poprzez udział w akcjonariacie pracowniczym. 

MYŚLIMY O NAJBLIŻSZYCH.

Organizujemy pikniki rodzinne, dni otwarte, konkursy i upominki świąteczne dla dzieci. Cieszymy się także z każdych narodzin. Dzieci naszych pracowników otrzymują od nas wyprawki.

ROZWÓJ POPRZEZ NAUKĘ.

Podnosimy kompetencje i kwalifikacje naszych pracowników zapewniając im dostęp do ciągle aktualizowanego katalogu szkoleń. Współpracujemy z najlepszymi trenerami i wykładowcami. Dofinansowujemy studia oraz naukę języków obcych.

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO.

Raz w miesiącu przekazujemy punkty benefitowe w programie kafeteryjnym. Każdy decyduje na co je wykorzystać w wolnym czasie spośród kilkuset dostępnych propozycji.