O nas

Rozpocznij karierę w fabrykach mebli "Forte" S.A.

Przemysł meblarski w Polsce to dynamicznie rozwijająca się gałąź polskiej gospodarki. Jako szósty producent i czwarty eksporter mebli na świecie, Polska osiągnęła status jednego z liderów branży. Głównymi kierunkami eksportu są Niemcy, Wielka Brytania, Czechy, Francja oraz Holandia. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się kraje azjatyckie, afrykańskie i Bliski Wschód.

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. to czołowy polski producent i eksporter mebli w paczkach do samodzielnego montażu, posiadający cztery nowoczesne zakłady produkcyjne w Ostrowi Mazowieckiej, Suwałkach, Hajnówce i Białymstoku.

Nieodzownym elementem strategii biznesowej FORTE jest odpowiedzialny i zrównoważony rozwój. W grudniu 2016 roku Spółka dołączyła do grona spółek Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych notowanych w Respect Indeks, który zrzesza spółki o najwyższych standardach zarządzania.

W 2016 roku FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. zainicjowały największą inwestycję w historii Spółki. W Suwalskiej Specjalnej Stre?e Ekonomicznej powstaną: hala magazynowa, zakład produkcji płyt wiórowych i fabryka mebli wraz z infrastrukturą logistyczną. To największa i najnowocześniejsza inwestycja branży meblowej w całej Europie w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

FORTE to nowoczesna, silna organizacją gospodarcza, która w swojej działalności opiera się na uniwersalnych wartościach: współpracy, odpowiedzialności, rozwoju i wrażliwości.


FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. to przede wszystkim ludzie. Doceniając ten fakt, prowadzimy szereg działań związanych z rozwojem naszej kadry. Dzięki ponad trzytysięcznemu zespołowi pracowników w Polsce i za granicą, możliwy jest stały i dynamiczny rozwój Spółki. Ponad 600 doświadczonych pracowników zatrudnionych jest w ?   rmie od początku jej działalności, a blisko 1000 od ponad 15 lat!

Program stażowy

FORTE realizuje również Program stażowy, skierowany do młodych, dynamicznych osób, które nie boją się wyzwań w dużej organizacji. Staż w naszej firmie to przede wszystkim możliwość poznania naszej firmy i rozpoczęcia pracy już na studiach, a także szansa na rozpoczęcie kariery w stabilnym i odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorstwie, dbającym o swoich pracowników.

 

Program stażowy:

  • 3 miesięczny płatny staż dla studentów kończących studia inżynierskie/magisterskie,
  • zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie,
  • w trakcie staży zostaje wyznaczony Opiekun, który sprawuje opiekę merytoryczną nad Stażystą,
  • w 2017 r. staż w FORTE odbyło 50 osób, a 80% otrzymało propozycje zatrudnienia.

 

Praca:

  • zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umożliwiamy rozwój oraz podnoszenie kompetencji w ramach wewnętrznego szkolenia zawodowego (Akademia FORTE),
  • poszukujemy pracowników zarówno w obszarach produkcyjnych, technologicznych jak i administracyjnych.

 

Proces rekrutacji:

1. Przesłanie CV

2. Rozmowa telefoniczna – bliższe poznanie oferty stażowej/pracy

3. Spotkanie ze specjalistą ds. rekrutacji/bezpośrednim przełożonym

 

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. 07-300 Ostrów Mazowiecka, ul. Biała 1 www.forte.com.pl

Na staż możesz aplikować przez cały rok! rekrutacja@forte.com.pl

 

Nie tylko biznes

FORTE to nie tylko biznes:

Pamiętamy o tym, że praca to tylko część naszego życia. Cyklicznie organizujemy spotkania i warsztaty ze znanymi postaciami ze świata kultury, sztuki, biznesu oraz sportu. Dbając także o dobrą formę fizyczną naszych pracowników wspieramy ich aktywność sportową. Mamy sekcje piłki nożnej i siatkowej, sekcje wędkarskie i bowlingowe, a na jeziorze Wigry w sercu Suwalszczyzny organizowane są coroczne regaty żeglarskie.

W FORTE aktywnie działa Program inicjatyw pracowniczych  FORMY –   FABRYKA INICJATYW. W ramach Programu każdy pracownik może ubiegać się o otrzymanie wsparcia finansowego lub pozafinansowego na realizację własnego projektu, skierowanego do lokalnych środowisk, w miastach prowadzenia działalności FORTE.

Przedszkole firmowe to szereg korzyści dla zatrudnionych rodziców. Przede wszystkim ułatwia godzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Nasze przyzakładowe, dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym w Ostrowi Mazowieckiej to placówka o najwyższych standardach. We wrześniu 2018 r. planujemy otwarcie przyzakładowego przedszkola w Suwałkach.

 

Siedziba FORTE w Ostrowi Mazowieckiej