O nas

Emitel jest głównym operatorem naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce. Świadczy usługi w zakresie analogowej i cyfrowej emisji naziemnej oraz transmisji sygnałów telewizyjnych i radiowych.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne, budujemy infrastrukturę sieciową oraz realizujemy usługi bazujące na nowoczesnych systemach łączności bezprzewodowej. Świadczymy także usługi najmu powierzchni na kilkuset obiektach wysokościowych - wieżach i masztach.

Nasze usługi:

  • Broadcasting i media
  • Usługi i infrastruktura telekomunikacyjna
  • Bezpieczeństwo
  • Gospodarka Innowacyjna 4.0

Nasze wartości

W codziennej pracy kierujemy się czterema wspólnymi wartościami. Działamy z pozytywną energią i entuzjazmem. Cenimy proste rozwiązania, eliminujemy zbędną biurokrację, upraszczamy procesy. Cechuje nas poczucie pilności, umiejętność nadawania wag, ustalania priorytetów i realizowania projektów w odpowiednim czasie. Mamy silną orientację na rozwój i ciekawość świata.

Dołącz do nas

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy publikowanymi na stronie www.emitel.pl/o-nas/kariera/oferty-zatrudnienia/. Jeśli aktualnie nie mamy oferty pracy dla Ciebie, dołącz do naszej bazy kandydatów.

Szukasz stażu lub praktyki? Zapraszamy do nas. Nabór na praktyki prowadzimy w trybie ciągłym – zgłoś się przez formularz dostępny na stronie www.emitel.pl/o-nas/kariera/praktyki-i-staże/.

 

Emitel S.A.
ul. F. Klimczaka 1
02-797 Warszawa
www.emitel.pl
www.twitter.com/emitel_pl

obserwuj nas na Linkedin

Dlaczego warto u nas pracować

Oferowane benefity

Zespół Emitel

Rafał Sekuła, Dyrektor Biura HR

Co sprawia, że pracownicy czują się w firmie dobrze i bezpiecznie?

Co sprawia, że pracownicy czują się związani z firmą, w której są zatrudnieni?  To partnerskie, nacechowane wzajemnym szacunkiem stosunki łączące pracowników i kadrę zarządzającą.  

W Emitel takie partnerskie relacje opierają się na szczerej i otwartej komunikacji oraz transparentności wszelkich działań, które dotyczą osób zatrudnionych w firmie. Bardzo ważne jest dla nas, aby włączać je w życie organizacji, wspierać inicjatorów i pomysłodawców różnych udoskonaleń w firmie. Emitel jest otwarty na pracowników, którzy chcą zmieniać swoje otoczenie na lepsze.

   

Anna Kołodziej, Kierownik Centrum Rozwoju i Rekrutacji

Jaki jest zespół Emitel?

Emitel to przede wszystkim ludzie. Sukcesy, które osiągamy jako organizacja są efektem współpracy zmotywowanego i zaangażowanego zespołu ludzi z pasją, gotowych sięgać po każdy wyznaczony cel.

Są wśród nas wysokiej klasy inżynierowie z obszarów radiodyfuzji, teletransmisji, GSM, teleinformatyki, projektowania sieci, zarządzania projektami inwestycyjnymi, a także specjaliści z obszarów pozatechnicznych, takich jak sprzedaż, strategia, HR czy księgowość. Obecnie zatrudniamy prawie 450 osób w 50 różnych lokalizacjach w kraju.

Równie wysoko cenimy siłę doświadczenia, co i pasję młodości. Do naszego zespołu zapraszamy ludzi podzielających wartości, które i dla nas są ważne. Osoby z pozytywną energią, ceniące prostotę działania, z poczuciem pilności i ciekawością świata z pewnością znajdą w Emitel atrakcyjną perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy.