O nas

Dołącz do nas w drodze na szczyt!

Scanfil przewodzi transformacji przemysłowej, koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i zarządzaniu zorientowanym na człowieka. Jako Grupa Scanfil jesteśmy od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej.

Kierując się pasją do sukcesu naszych klientów, każdego dnia chętnie szukamy nowych sposobów na poprawę swoich doświadczeń.

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Nasza kultura pracy

Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy!

Działamy razem i wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów, ale doceniamy indywidualne osiągnięcia.

Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników, którzy starają się być o krok przed naszymi konkurentami. Zachęcamy naszych pracowników do stawiania wyzwań sobie i swoim współpracownikom oraz do poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Wierzymy, że firmy i ludzie potrzebują dobrze zaprojektowanych i zbudowanych produktów, wykonanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi, którzy je tworzą. Nasza kultura pracy opiera się na czterech zasadach przewodnich:

  • Koncentracja na kliencie,
  • Wspólne osiąganie celów,
  • Proaktywne podejście,
  • Zaangażowanie w działaniu.

 

Praktyki i staże

Jeżeli jesteś:

• absolwentem/absolwentką studiów technicznych - inżynierskich i/lub magisterskich
• osobą ambitną, nastawioną na praktyczną naukę i poszerzanie horyzontów,
• osobą nastawioną na rezultat i zadanie, a przy tym lubiącą pracę zespołową,
• osobą ze znajomością języka angielskiego i nie masz problemów z obsługą komputera i różnych programów,

zapraszamy Cię na praktyki absolwenckie do Scanfil Poland w Mysłowicach.

Jako Praktykant/Praktykantka będziesz aktywnie uczestniczyć w pracach jednego z działów, np. Inżynieria Procesu & Lean Management, Inżynieria Produktu, NPI (New Product Introduction), Inżynieria Jakości, Planowanie produkcji.

Praktyka jest płatna i odbywa się w oparciu o Umowę o praktyki absolwenckie. Wymiar praktyk oraz czas ich trwania dostosujemy do Twoich możliwości. I co ważne, dla zainteresowanych jest możliwość długofalowej współpracy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Przesyłasz do nas swoje CV. Nie zapomnij wspomnieć w CV o Twoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i projektach, w których brałeś/brałaś udział.

rekrutacja.myslowice@scanfil.com

https://careersmyslowice.scanfil.com

2. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu krótkiej, wstępnej rozmowy (wywiad telefoniczny z HR).

3. Zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie do naszej fabryki (lub spotkanie online) – rozmowa rekrutacyjna oraz case study do rozwiązania.

W ciągu max. 2 tygodni po rozmowie rekrutacyjnej każdy kandydat uzyskuje informacje zwrotne od nas. Najlepsi kandydaci dostają propozycję praktyk.

Dołączasz do załogi Scanfil Poland Mysłowice. 

Witamy na pokładzie i zaczynamy onboarding!

Nasza lokalizacja

Scanfil Poland Sp. z o.o.

Brzezińska 59, 41-404 Mysłowice

www.scanfil.com

https://careersmyslowice.scanfil.com/

rekrutacja.myslowice@scanfil.com

LinkedIn / Facebook / Twitter

 

Dlaczego Scanfil?

Jesteśmy globalną firmą i oferujemy atrakcyjne możliwości kariery i rozwoju w wielu krajach. Masz możliwość pracy i rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku.

Komfortowa atmosfera i dbałość o dobre samopoczucie pracowników to rzeczy, których doświadczasz w Scanfil na co dzień. Oferujemy pakiet benefitów wspierających równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

Mamy motywujące środowisko pracy, które pozwala rozwijać się indywidualnie. Masz wpływ na organizację, w której pracujesz - możesz współtworzyć pozytywną kulturę pracy wspieraną przez nasze wartości i nastawienie.