Aplikuj


Dołącz do nas

Dołącz do firmy poszerzającej możliwości człowieka!

W Rockwell Automation łączymy wyobraźnię ludzi z potencjałem technologii, aby uczynić świat bardziej inteligentnym, zjednoczonym i wydajniejszym. Jesteśmy światowym liderem w automatyce przemysłowej i transformacji cyfrowej. Z siedzibą w Milwaukee, Wisconsin, zatrudniamy około 23 000 osób rozwiązujących problemy i wprowadzających innowacje, dedykowanych klientom w ponad 100 krajach.

Na terenie Polski mamy trzy lokalizacje, w tym Warszawę, Gdańsk i Katowice. W każdej lokalizacji możesz znaleźć szybko rozwijający się dział oprogramowania, który tworzy i testuje nasze rozwiązania programowe, dział usług finansowych wspierający transakcje na całym świecie lub dział Research & Development pomagający projektować i rozwijać nasze przyszłe produkty i rozwiązania.

Obecnie poszukujemy absolwentów studiów informatycznych, Automatyki Przemysłowej, Informatyki Przemysłowej, Elektroniki, Mechatroniki, Robotyki i innych pokrewnych dziedzin.

 

Dlaczego warto pracować dla Rockwell Automation?

W Rockwell Automation Twoje dni nigdy nie będą takie same: tutaj rozwiniesz swoje umiejętności, wiedzę i karierę, dzięki możliwościom rozwoju obejmującym rozmaite branże i regiony - a wszystko to podczas pracy dla międzynarodowej organizacji docenianej i nagradzanej za innowacyjność.

 

Aplikuj juz dziś

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznej społeczności, w której możesz zbudować dobrze prosperującą karierę, rozwiązując złożone, rzeczywiste problemy, które poszerzają ludzkie możliwości, zaaplikuj już dziś:

www.rockwellautomation.com/careers

rockwell

 

Benefity

rockwell

Social Media