MARS


O Mars

Wszystko zaczęło się ponad 100 lat temu, kiedy Frank C. Mars  robił pierwsze słodycze Mars w swojej kuchni w Tacoma, w stanie Waszyngton. Dziś profil naszej działalności mocno się rozszerzył. Jesteśmy jedną wielką rodziną, na której sukces składają się aż 4 różne kategorie - Mars Petcare, Mars Wrigley Confectionery, Mars Food i Mars Edge. Dotykamy prawie każdego zakątka globu dzięki naszym znanym na całym świecie markom, od PEDIGREE® przez SNICKERS® po UNCLE BEN's®, oferując ekscytujące możliwości rozwoju dla naszych Współpracowników.

Nasza rodzina liczy już ponad 115 000 osób i stale się rozwija w ponad 80 krajach na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że wyróżniamy się w sposobie prowadzenia biznesu dzięki temu, że jesteśmy firmą rodzinną. Czemu? Ponieważ daje nam to wolność, której potrzebujemy, aby tworzyć przyszłość. Codziennie pracujemy dla świata, którego chcemy jutro.

Pięć zasad jest kluczem do naszej misji. To one są w centrum wszystkiego, co robimy. Jakość, odpowiedzialność, wzajemność, wydajność i wolność jednoczą nas i inspirują do działania. Dzięki relacjom zbudowanym na zaufaniu, godności i wzajemnym szacunku, osiągamy wspaniałe rzeczy dla ludzi, zwierząt i planety.

Codziennie dokonujemy zmiany na lepsze - inwestujemy w rozwój i zapewniamy naszym Współpracownikom możliwości działania na różnych płaszczyznach, a także swobodę odkrywania ich pasji. Wspieramy kulturę opartą na relacjach, które umożliwiają każdemu Współpracownikowi współpracę z utalentowanymi ludźmi na całym świecie.

Dołącz do ludzi z Marsa. Tutaj Twoje jutro zaczyna się dziś!

Dowiedz się więcej: https://careers.mars.com/pl/pl/students-graduates

Studenci i absolwenci

Zacznij budować swoją przyszłość już dziś. Nasze programy dla studentów i absolwentów zapewniają wyjątkowe i różnorodne doświadczenia oraz możliwość nauki, dzięki którym możesz rozpocząć drogę do wymarzonej kariery. Nasza wyjątkowa kultura wspiera Współpracowników nie tylko w rozwoju zawodowym, ale także osobistym oraz otwiera wiele różnych ścieżek kariery w globalnym biznesie.

Zapoznaj się z naszym programem dla inżynierów - Mars Engeneering Leadership Experience.

Mars Engineering Leadership Experience - Międzynarodowy, Rozwojowy Program Inżyniersko-Menedżerski

Opis programu
Czy chcesz w pełni wykorzystać swój tytuł inżyniera? Czy kierowanie zespołem to coś dla Ciebie? Jeśli tak, program Engineering Leadership Experience to dobry wybór. W ciągu trzech lat zrealizujesz trzy projekty w trzech obszarach, jeden z nich za granicą. Dbamy o różnorodność Twoich doświadczeń, by czas realizacji programu był dla Ciebie okresem dynamicznego rozwoju. Już od samego początku masz wpływ na to, jak prowadzimy biznes. Masz również możliwość wyboru osobistej ścieżki rozwoju, tak, aby po trzech latach móc zostać liderem zarządzającym własnym zespołem.

Co będziesz robić?
Będziesz poszukiwać nowych rozwiązań w obszarze inżynierii, wdrażać innowacyjne pomysły i prowadzić złożone techniczne projekty na terenie całej Europy. Będziesz odpowiadać za realizację własnych, wymagających projektów inżynieryjnych w różnych fabrykach Mars, a także sprawdzisz w praktyce swoje zdolności przywódcze. Dzięki temu programowi, staniesz się jednym z naszych przyszłych liderów w obszarze produkcji i inżynierii.  

Kogo szukamy?
Studentów ostatniego roku studiów magisterskich i absolwentów kierunków technicznych do 2 lat po ukończeniu studiów, którzy chcą dynamicznie rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów z zakresu technologii i inżynierii. Dodatkowo ważna jest dla nas motywacja do osiągania rezultatów i biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. Kandydaci powinni być gotowi na wyjazdy zagraniczne i zmotywowani do zostania naszymi przyszłymi liderami.

Proces rekrutacyjny
Pracownicy

Michał Rusin - MELE Alumni. Aktualnie pracuje w Mars jako kierownik techniczny i przewodzi zespołem kierowników liniowych

Michał Rusin - pracownicy MARS

Jestem dumny z tego, że pracuję w firmie kierującej się wartościami, które są w rzeczywistości celebrowane, wdrażane w życie i mają realny wpływ na Współpracowników oraz decyzje biznesowe.

Zawsze chciałem pracować dla firmy, w której rezultatem mojej pracy byłby namacalny produkt. Taki, który spodoba się milionom ludzi na całym świecie. Dołączyłem do MELE, ponieważ szukałem ambitnych projektów w dynamicznym środowisku pracy. Chciałem się rozwijać i zrozumieć biznes, a na długą metę, przygotować się do roli lidera. Podczas MELE, na pierwszym stanowisku zostałem inżynierem projektu odpowiedzialnym za instalację nowego systemu przetwarzania likieru kakaowego w naszej fabryce czekolady w Polsce. W drugim roku, dołączyłem do segmentu żywności jako inżynier regionalny budujący nową linię do produkcji ryżu pakowanego w Wielkiej Brytanii. Trzeci rok to dla mnie powrót do segmentu czekolady - było to fantastyczne wyzwanie bo zostałem menedżerem liniowym w dziale konserwacji. Aktualnie pracuję w Mars jako kierownik techniczny i kieruję zespołem kierowników liniowych. Będąc częścią społeczności MELE, czerpałem korzyści z wielu tygodni rozwoju osobistego, poszerzyłem sieć kontaktów zawodowych, poznałem wielu przyjaciół i, co najważniejsze, dobrze się bawiłem.

Benefity

Praca w Mars to coś więcej niż kariera. To praca w miejscu, w którym poczujesz się jak w domu. To niesamowite możliwości rozwoju i uczenia się od najzdolniejszych i najbardziej inspirujących ludzi w branży. To budowanie przyszłości opartej na relacjach, zaufaniu i ogromnych ambicjach, ale również wszystkie dodatkowe korzyści, których można oczekiwać od międzynarodowego FMCG:
- Ubezpieczenie na życie
- Prywatne ubezpieczenie medyczne
- Karta MultiSport
- Finansowanie wydarzeń kulturalnych
- Szkolenia i kursy Mars University
- Programy świadczeń emerytalnych
- Konferencje
- Dofinansowanie lunchu
- System premiowy oparty o biznes Mars Polska i indywidualne wyniki