opublikował: Krystian1990, 2022-03-01

Aliexpress to internetowy sprzedawca z Chin, który koncentruje się na sprzedaży produktów międzynarodowym kupującym. Z udziałem w rynku przekraczającym 25%, Aliexpress jest 32. najczęściej odwiedzaną stroną na świecie. W 2019 roku Alibaba Group zarobiła 319 milionów dolarów ze sprzedaży na stronie. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem produktów na Aliexpress, oto, co musisz wiedzieć po pierwsze warto dowiedzieć się jak znaleźć ukryte aukcje aliexpress. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o funkcjach witryny i sposobach bezpiecznego kupowania na niej.

Platforma umożliwia kupowanie przedmiotów, które są dostępne w setkach krajów i rozmiarach. Można również znaleźć wiele produktów wytwarzanych w Chinach, które można kupić za granicą. Jeśli chcesz kupić dużo konkretnego produktu, witryna jest idealna. Możesz publikować zdjęcia przedmiotów i czytać szczegółowe recenzje od innych kupujących. Możesz także skorzystać z usług takich jak JungleScout, aby znaleźć producentów, którzy chcą sprzedać produkt.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Aliexpress jest jedną z najbezpieczniejszych stron internetowych. Witryna oferuje doskonałą gwarancję, która gwarantuje, że Twój zakup zostanie dostarczony bezpiecznie i w dobrym stanie. Posiada również program ochrony kupujących, który chroni Cię przed oszustami. Jeśli Twoje zamówienie nie zostanie dostarczone w określonym czasie, możesz zakwestionować je za pośrednictwem strony internetowej. Na Aliexpressie jest też kilka innych funkcji bezpieczeństwa.

Koniecznie sprawdź ocenę sprzedawcy i liczbę zrealizowanych zamówień. Potrzebujesz najlepszej marki z pozytywnymi opiniami i dużą sprzedażą. To ważne, ponieważ statystyki na Aliexpress są prawdziwe i nie można ich zmyślić. Jeśli kupujesz od chińskiego sprzedawcy, pamiętaj, że raczej nie znajdziesz produktów z Chin kontynentalnych.

Największym problemem związanym z zakupami od Aliexpressa są oszustwa. Możesz jednak tego uniknąć, zachowując ostrożność i upewniając się, że kupujesz od zaufanego sprzedawcy. Chociaż należy pamiętać, że wiele produktów wymienionych na Aliexpress nie jest produkowanych w Chinach. Musisz zaimportować swój produkt z kraju, w którym jest produkowany. Następnie musisz znać producenta i proces wysyłki.

Przede wszystkim będziesz musiał założyć konto na aliexpress standard shipping. Następnie musisz utworzyć konto, co możesz zrobić po zalogowaniu się na stronie. Możesz użyć paska wyszukiwania, aby znaleźć produkt. Następnie użyj swojej wyszukiwarki, aby zlokalizować go w Aliexpress. Alternatywnie możesz odwiedzić sklep offline i sprawdzić produkt.

Aliexpress to bezpieczna i bezpieczna platforma. Chociaż w witrynie nie ma głównych marek, jeśli kupujesz od lokalnego sprzedawcy, przed dokonaniem zakupu musisz sprawdzić, czy nie ma podrobionych produktów. Zasadniczo powinieneś unikać kupowania podróbek na Aliexpress. Jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, skontaktuj się z producentem i poproś o zwrot pieniędzy lub wymianę.

Po utworzeniu konta powita Cię kupon rabatowy o wartości 3 USD. Kupon można przypiąć przed zakupami, a zniżka zostanie zastosowana przy kasie. Możesz także zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, przeglądając sekcję kuponów na stronie. Następnie użyj paska wyszukiwania, aby znaleźć produkty, które Cię interesują. Następnie kupuj te produkty. Łatwo kupić tanie przedmioty na Aliexpressie.

Jeśli nie jesteś pewien, czy kupić na Aliexpress, możesz poszukać opinii o produkcie. Sprzedający będzie miał w opisie link do szczegółowej recenzji swojego produktu. Poza tym wiele osób publikuje zdjęcia swoich produktów na Aliexpressie. Możesz także przeczytać opinie innych osób na temat produktów. Możesz również przeglądać bazę danych producentów na JungleScout.

Aliexpress to chiński sklep i świetne miejsce na zakup tanich przedmiotów. Jego zasada bezpłatnej wysyłki jest główną zaletą. Większość produktów wysyłanych przez Aliexpress zostanie wysłana za darmo i zostanie dostarczona od dystrybutora w twoim kraju. Powinieneś spodziewać się otrzymania zamówienia w ciągu czterech do 10 dni roboczych, ale pamiętaj, aby wybrać sprzedawców, którzy odnieśli sukcesy. I pamiętaj, aby być bardzo ostrożnym przy płatności.

Zaloguj się aby dodać komentarz