opublikował: Krystian1990, 2022-03-01

Malowanie wzorów na paznokciach to zabawne i ekscytujące hobby, które zachwyci Twoich znajomych. Do wyboru jest niezliczona ilość wzorów, a ten przewodnik nauczy Cię, jak tworzyć własne! Być może zastanawiasz się, jak to zrobić samodzielnie. Najpierw upewnij się, że Twoje paznokcie są czyste. Będziesz potrzebować różnych kolorów lakieru do paznokci. Następnie musisz przygotować swoje materiały. Oto kilka pomysłów: Możesz użyć dwóch różnych kolorów, aby stworzyć efekt gradientu, marmuru lub ombre.

paznokcie hybrydy

Najlepszym sposobem na uzyskanie efektu gradientu jest rozpoczęcie od białej bazy do paznokci. Następnie użyj jasnoróżowej farby, aby stworzyć wzór na paznokciach. Zetrzyj nadmiar jasnoróżowej farby, a następnie za pomocą cienkiego pędzla pomaluj małe, okrągłe wzory na paznokciach. Te projekty będą wyglądać miękko na białej podstawie. Za pomocą taśmy w paski utwórz losowe linie na paznokciach. Rezultatem jest geometryczny wzór. Możesz również użyć oliwkowego lakieru do paznokci do tworzenia liści i kwiatów.

Gdy masz już swój podstawowy kolor, możesz rozpocząć malowanie. Następnie za pomocą pędzla narysuj wzory na paznokciach. Możesz użyć ostrza, a nawet naklejki, aby stworzyć swój projekt. Po nałożeniu projektu możesz go wykończyć warstwą wierzchnią, aby był trwały. Gdy skończysz, możesz dodać ostatnie szlify za pomocą warstwy wierzchniej. Możesz też spróbować swoich sił w malowaniu paznokci – to prostsze niż myślisz, możesz również skorzystać ze sprawdzonych pomysłów czyli jak zrobić wzorki na paznokciach wykałaczką, to bardzo proste a jakże skuteczne!

paznokcie

Możesz malować wzory na paznokciach za pomocą ostrzałki. Aby zastosować tę technikę, należy najpierw dokładnie wyczyścić paznokcie akrylowe. Zapobiegnie to przeniesieniu projektu na inne paznokcie. Jeśli próbujesz wykonać własne wzory na paznokciach, możesz użyć wazeliny lub wosku, aby stworzyć własne wzory na paznokciach. Jeśli nie jesteś wystarczająco pewny siebie, przeczytaj kilka książek na ten temat, aby dowiedzieć się, jak malować wzory na paznokciach.

Zacznij od pomalowania paznokci kolorem bazowym, a następnie nałóż wzór. Po zakończeniu należy nałożyć warstwę wierzchnią, aby uszczelnić projekt. Następnie możesz dodać kilka dodatkowych wzorów do swoich paznokci. Po nałożeniu warstwy nawierzchniowej możesz nałożyć gotowy wzór. Po kilku dniach Twoje projekty będą wyglądać niesamowicie! Wzór będzie trwał na twoich paznokciach, jakby był częścią projektu.

Jeśli nie chcesz używać pędzla do paznokci, możesz użyć kropli ulubionego lakieru do paznokci. Pomoże Ci to kontrolować ilość farby na pędzlu. Próba zanurzenia końcówki bezpośrednio w butelce spowoduje za dużo lub za mało koloru na pędzelku. Rozwiązaniem jest oparcie dłoni na książce podczas malowania paznokci. Po zakończeniu malowania wzór pozostanie na Twoich paznokciach, jeżeki nadal szukasz pomysłów to sprawdź Beauty Pedia Patt, to przydatny blog z informacjami dla początkujących.

Istnieje wiele różnych sposobów na to, aby Twoje paznokcie wyglądały niesamowicie. Paski w kropki to popularne i piękne zdobienia paznokci, które uzupełnią Twój strój. To doskonały wybór na wiosnę lub lato. Jest łatwy w aplikacji i wymaga minimalnego wysiłku. Wszystko czego potrzebujesz to narzędzie do kropek lub długopis. Łatwo zrobić paski. Następnie nałóż top coat i wykończ stylizację!

Innym sposobem, aby Twoje paznokcie wyglądały wyjątkowo, jest użycie paska do paznokci. Następnie możesz użyć tego paska do wykonania wzoru na swoich paznokciach. Możesz również użyć taśmy klejącej do tworzenia wzorów zygzakowatych. Możesz również narysować wzór na paznokciach za pomocą ostrzałki. Dodanie warstwy wierzchniej pomoże utrzymać wzór na paznokciach. Możesz namalować dowolny wzór, a nawet dodać własny akcent do swojego manicure.

Paznokcie w kropki są idealne na lato i wiosnę. Możesz stworzyć wzór kwiatowy, malując kropki za pomocą narzędzia do kropek lub długopisu. W zależności od preferowanego wzoru, możesz wybrać inny kolor dla każdej z kropek. Możesz również wybrać malowanie pasków na tym samym gwoździu. Możesz użyć innego narzędzia do kropkowania lub kropkować pisak, aby utworzyć paski. Możesz również użyć pisaka, aby narysować kwiatowy wzór na paznokciu.

Zaloguj się aby dodać komentarz