XXII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej

XXII Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej

 

W dniach 7-8  marca br. Politechnikę Poznańską odwiedzą przedstawiciele ponad 110 firm. Przez dwa dni studenci i absolwenci poznańskiej uczelni technicznej będą mieli okazję porozmawiać z pracodawcami na temat: staży, praktyk czy przyszłej pracy. Otrzymają informację dotyczącą wymaganych kwalifikacji czy umiejętności jakie powinni posiadać na swoim wymarzonym stanowisku pracy.

 

Targi Pracy na Politechnice Poznańskiej odbywają się co roku od 1996 r. Z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko wśród wystawców i przedstawicieli firm, ale także wśród studentów i absolwentów. Pomagają w znalezieniu najlepszej oferty stażowej, umożliwiając w ten sposób podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

 

W tym roku podczas XXII Targów Pracy na terenie Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej gościć będzie ponad 110 firm z różnych branż min. motoryzacyjnej, informatycznej, budowlanej, automatycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG oraz wielu innych. Dla zapoznania się z pełną ofertą Wystawców zapraszamy do odwiedzenia Targów 7 i 8 marca. Organizatorzy postarali się by firmy nie powtarzały się podczas dwóch dni targowych. Każdy odwiedzający na pewno znajdzie firmę z branży, która go interesuje. Na uczestników czekają przedstawiciele ponad 110 firm. Jak co roku firmy prześcigają się w pomysłach by ich stoiska były atrakcyjne dla odwiedzających. Sponsorzy XXII Targów to VW Poznań, Imperial Tobacco, Fibaro oraz Velux.

Udział w Targach to okazja do zdobycia nowych kontaktów, które mogą być przydatne podczas poszukiwania obowiązkowych dla każdego studenta praktyk. Oczywiście wstęp na Targi w oba dni jest bezpłatny.

Zdecydowanie jest to wydarzenie, o którym będzie głośno jeszcze długo po jego zakończeniu, dlatego nie może Was tam zabraknąć. Wymarzone staże, praca czekają właśnie         na Was. Zabierzcie swoje CV i porozmawiajcie ze swoim przyszłym pracodawcą. Organizatorem Targów jest Centrum Praktyk i Karier Studentów i Absolwentów Politechniki Poznańskie. Do zobaczenia 7 i 8 marca w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Wszystkie dodatkowe informację znaleźć można na funpag’u wydarzenia: https://www.facebook.com/Targi-Pracy-Politechniki-Pozna%C5%84skiej-187010688448311/?fref=ts oraz na stronie internetowej: http://targipracy.put.poznan.pl/

 

XXII Targi Pracy

Politechniki Poznańskiej

Centrum Wykładowe PP

7-8.03.2018

godz. 9.00-15.00

 

Podobne artykuły

« 25. edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej.Zadbaj o swoją przyszłość na targach pracy Career EXPO »

Podziel się ze znajomymi tym artykułem - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty