IV Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE
Już po raz drugi, jesienią w Krakowie odbędzie się cykl szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, organizowany w ramach IV Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas.
Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu odbędzie się 2 i 3 października 2013 roku w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.
Kogo zapraszamy?
Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę dotyczącą dobrych praktyk produkcyjnych i inżynierskich stosowanych w działach utrzymania ruchu i produkcji. Osoby, poszukujące nowych rozwiązań, które poprawią efektywność i bezpieczeństwo pracy w działach, którymi zarządzają również znajdą tu coś dla siebie. Do udziału zapraszamy dyrektorów technicznych, kierowników utrzymania ruchu i produkcji, inżynierów, głównych specjalistów ds. zarządzania mediami.
Co w programie?
Program szkolenia został podzielony na 6 bloków tematycznych: Efektywność służb utrzymania ruchu, Predykcyjne utrzymanie ruchu, Bezpieczeństwo w utrzymaniu ruchu, Redukcja kosztów Utrzymania Ruchu, Informatyczne wspomaganie utrzymania ruchu- systemy klasy CMMS oraz Lean Manufacturing w praktyce. Organizatorzy kładą nacisk nie tylko na teoretyczne, ale przede wszystkim na praktyczne podejście do tematu, dlatego w programie nie zabraknie interesujących przykładów (case study) z firm: Takeda Pharma, Koelner S.A oraz zakładu produkcyjnego w Rosji. Z pewnością każdy zainteresowany tematyką utrzymania ruchu lub optymalizacji procesów produkcyjnych znajdzie coś dla siebie.
Kim są prelegenci ?
Prelegenci szkolenia to wykwalifikowani praktycy, profesjonaliści w swojej branży, menedżerowie największych firm produkcyjnych i szkoleniowych w Polsce. Podczas dwóch dni trwania Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu uczestnicy wezmą udział w sześciu blokach tematycznych poprowadzonych przez dziesięciu specjalistów – nie zabraknie także czasu na dyskusję. Partnerem merytorycznym będzie Wojciech Mączyński – założyciel i właściciel firmy WoMa Solution zajmującej się szkoleniami i projektami doradczymi związanymi z działalnością operacyjną przedsiębiorstw. O tym co zrobić w pierwszych minutach po wypadku opowie dr inż. Arkadiusz Maciaś z Akademii Bezpiecznych Maszyn, a o wypadkach przy pracy od strony prawnej opowie także mecenas Tomasz Kucharski.
Pełna lista prelegentów i tematów na stronie internetowej www.easyfairs.com/pl/mtc2013
Korzyści z udziału i co oprócz szkolenia?
Udział w szkoleniu jest doskonałą okazją, aby wymienić się doświadczeniami i znaleźć rozwiązanie problemów, z którymi na co dzień zmagają się Państwo w swoich przedsiębiorstwach. To także możliwość podpatrzenia i skorzystania z rad praktyków oraz wymiany poglądów. Uczestnicy Jesiennej Szkoły Utrzymania Ruchu będą mogli również zapoznać się z ofertą wystawców targów MAINTENANCE, a także spotkać osoby związane z branżą utrzymania ruchu: inżynierów i menedżerów firm przemysłowych, inżynierów produkcji, specjalistów ds. utrzymania ruchu oraz wszystkich bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem funkcjonowania linii produkcyjnych i zakładu, jako całości.
Targi MAINTENANCE
Grono wystawców targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE powiększa się z dnia na dzień, wśród nich są już m.in. firmy: Aerzen Polska, ABB, Aria-C, Bruel & Kjaer, Dexol (dystrybutor ExxonMobil), EC Systems, Henkel, Heisslufttechnik-Flocke, Pruftechnik-Wibrem, Wirexim.
Podczas dwóch dni targów odbędą się także bezpłatne seminaria learnShops, na których dowiedzą się Państwo między innymi: racjonalnej gospodarki sprężonym powietrzem, oszczędności uzyskiwanych poprzez wykorzystanie systemów CMMS, znaczenia chemii technicznej w działach UR.
Na odwiedzających targi czekają również specjalne strefy tematyczne: ciesząca się sporym zainteresowaniem podczas poprzedniej edycji – strefa Outsourcingu oraz debiutująca w tym roku – Strefa Atex.
Swoją ofertę w Strefie Outsourcingu zaprezentują firmy świadczące usługi szkoleniowe w zakresie optymalizacji produkcji, firmy consultingowe świadczące usługi w zakresie audytu działów produkcji oraz firmy świadczące usługi outsourcingu Utrzymania Ruchu. Udział w strefie potwierdziły już m.in. firmy: WoMa Solution, Instytut Doskonalenia Produkcji, Profen, Cegelec Sp. z o.o., Cofely Services Sp. z o.o., Team Prevent Poland Sp. z o.o.
W nowej na targach, Strefie rozwiązań przeciwwybuchowych – ATEX zaprezentują się firmy oferujące zabezpieczenia procesowe, systemy filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia wykorzystywane w strefach zagrożonych wybuchem. Będą to m.in. firmy: Bart Sp. z o.o., GGK Wieland, Nederman, Proorganika, RSBP s.r.o., Grupa Wolff.