Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

218 pytań

87 odpowiedzi

6 komentarzy

150 użytkowników

Jak mądrze studiować aby mieć pracę ?

0 głosów
Witam, jestem studentem elektrotechniki , ukończyłem dopiero I rok i teraz mam przerwe wakacyjną. Chciałbym się dowiedzieć jak studiować mądrze aby znaleźć pracę po studiach. Po drugim roku będą odbywać się praktyki w zakładach takich jak Azoty czy Tauron. Prosiłbym o podanie Waszych błedów , których nie chcieliście popełnic w trakcie studiów a które mogły zaważyć na karierze. Zależy mi bardzo aby po studiach dostać pracę i być dobrym inżynierem oraz w pełni się usamodzielnić.

Dodam że bloki obieralne to Automatyka i pomiary oraz elektroenergetyka. Jest nas 16 na roku więc , cała grupa musi się zdecydować jaki kierunek obierze ,większość jest za Automatyką. Czy warto iść ta drogą czy może lepiej elektroenergetyka?

Z góry dziękuje za szczere odpowiedzi, Pozdrawiam.

P.S Mam zamiar pouczyć się w wakacje aby troszkę sie odciążyć w semestrze , oczywiście zacznę od tej strony internetowej bo dopiero ją znalazłem. Jeśli jednak macie jakieś ciekawe pozycje do nauki na przykład o nowych technologiach w inżynierii elektrycznej etc. to z chęcią skorzystam.
pytanie zadane 17 lipca w Kariera Inżyniera przez użytkownika Darek201298 (120)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 października 2014 w Kariera Inżyniera przez użytkownika KarolK1 (1,200)
0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 25 października 2016 w AutoCAD przez użytkownika Mario5 (120)
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...