Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

217 pytań

93 odpowiedzi

8 komentarzy

157 użytkowników

kurs INVENTOR

0 głosów

czesc, czy ktos z was bylby tak mily i podeslal jakies tresciwe, dobre materialy zebym mogl swobodnie poruszac sie po inventorze, zaczalem studia inzynierskie, mam kilka ciekawych pomyslow, ale w sieci znalazlem albo bardzo drogie szkolenia albo po angielsku, jedyne co znalazlem  ale nie mam pewnosci czy warto, moze ktos juz przechodzil przez to https://strefakursow.pl/kursy/cad/kurs_autodesk_inventor_od_podstaw.html


 

pytanie zadane 13 listopada 2017 w Inventor przez użytkownika budzik86 (120)

1 odpowiedź

0 głosów
nie pracuje na tym programie, u mnie w pracy działamy na IronCAD, ale co do samych szkoleń to wg mnie najlepsze organizuja dystrybutorzy. Mają fajną, konkretna kadrę, można się na prawde dużo praktycznych rzeczy nauczyć.
odpowiedź 20 września przez użytkownika borowiec93 (190)
borowiec93  używasz keyshota ?
znalazłem taką promocję https://ironcad.pl/koniec-ze-zdjeciami-odbierz-50-rabatu-na-modul-do-tworzenia-realistycznych-wizualizacji-keyshot/   i szczerze mówiąc kusi

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 25 czerwca 2015 w Inventor przez użytkownika MlodyStudentSzukaPomocy (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 27 października 2017 w Kariera Inżyniera przez użytkownika Janek30 (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 3 sierpnia 2017 w Inventor przez użytkownika MATCADMES (120)
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...