Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

217 pytań

93 odpowiedzi

8 komentarzy

157 użytkowników

Potrzebuję literatury do pracy inżynierskiej.

0 głosów
Witam,
Jestem studentem budownictwa. Obecnie chciałbym zaczać pisać swoją pracę inżynierską i w związku z tym szukam odpowiedniej ku temu literatury.
Dlatego chciałbym poprosić Was o jakieś podpowiedzi a najlepiej odpowiednie tytuły. Mój temat to "Zarządzanie kosztami w przedsięwzięciu budowlanym".
Promotor niestety nie był w stanie mi w tym pomóc, dlatego zwracam się do Was. Niestety bez literatury nie zacznę nic pisać i co najwyżej będę musiał zmienić temat.
Pozdrawiam
pytanie zadane 14 maja 2017 w Kariera Inżyniera przez użytkownika paweleqq (120)

1 odpowiedź

0 głosów

I recently passed out from the University of London in the field of Mass Media Communication. When I was doing my post graduation at that time I used to get help from We will indeed let you to place an order with online custom essay writing for assignment, thesis and research paper and Finally I made 3.8 CGPA and Really happy for that. Need essay written overnight? Use this one to order your custom essays.

odpowiedź 15 lipca 2017 przez użytkownika georgelhays (140)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 23 marca 2015 w Kariera Inżyniera przez użytkownika badaniemgr (120)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 25 kwietnia 2016 w Kariera Inżyniera przez użytkownika Magda_Nowak (140)
0 głosów
0 odpowiedzi
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 20 września 2017 w Kariera Inżyniera przez użytkownika AZIM (120)
0 głosów
1 odpowiedź
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...