Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

217 pytań

93 odpowiedzi

8 komentarzy

157 użytkowników

Jak oceniacie perspektywy dla inżynierów w Polsce?

0 głosów
Osobiście obserwuję trend poszukiwania pracy za zachodnią granicą.  Warto zostać czy lepiej wyjechać? Jakie są Wasze doświadczenia?
pytanie zadane 17 października 2014 w Kariera Inżyniera przez użytkownika KarolK1 (1,200)

1 odpowiedź

0 głosów
Osobiście bardzo chciałabym zostać w kraju, natomiast z tego co widzę perspektywy są bardzo kiepskie. Moje rodzeństwo (również po studiach już wyjechało za granicę). Nie chcę żeby wyszło na to, że się chwalę, ale byłam jedną z najlepszych studentów na roku, dwukrotnie uzyskałam wyróżnienie za prace dyplomowe, ale stałej pracy jak nie było tak i nie ma. Najsmutniejsze jest to, że od absolwentów czy też studentów oczekuję się doświadczenia i dobrych wyników w nauce, a w większości co oferuje się im w zamian to bezpłatne staże. Miejmy nadzieję, że zmieni się coś na lepsze.

Pozdrawiam.
odpowiedź 20 kwietnia 2015 przez użytkownika KingaWitek (140)
Jak oceniacie sytuację teraz, po roku? W jakich dziedzinach/regionach Waszym zdaniem jest największe zapotrzebowanie na inżynierów. W mojej codziennej pracy zauważam, że każdy region ma swoją konkretną specyfikację... jak to wygląda z Waszej strony?:)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 27 października 2017 w Kariera Inżyniera przez użytkownika Janek30 (120)
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...