Witaj na forum CAD i inżynierów. Na forum możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na liczne tematy. Nasze forum skupia się wokół tematów związanych z oprogramowaniem CAD i pracą inżynierów.

217 pytań

93 odpowiedzi

8 komentarzy

157 użytkowników

Który region Polski w Waszej ocenie daje największe szanse dla inżynierów?

0 głosów
Przeglądając mapę Polski dochodzę do wniosku, że Śląsk - Górny i Dolny to nadal najlepsze miejsce pracy dla inżynierów. To dosyć zabawne - nic się nie zmieniło od 100 lat. Co o tym sądzicie?  Ja zawsze myślałem, że od dawna Warszawa, jest liderem, a tu okazuję się, że chyba jest inaczej.
pytanie zadane 17 października 2014 w Kariera Inżyniera przez użytkownika adamzet (600)

1 odpowiedź

0 głosów
Na co dzień zajmuję się rekrutacjami w sektorze przemysłowym. Z mojego punktu widzenia wiele zależy od specyfiki branży, w jakiej działamy. Oczywiście są regiony, w których istnieje wiele firm zajmujących się przemysłem - chociażby Śląsk, ale też np. Wielkopolska. Często obserwuję sytuację, w której kandydaci z teoretycznie całkiem nieźle rokujących regionów są skazani na pozostanie w aktualnej firmie - bo to jedyna, która w tym województwie działa w ich branży. Myślę, że warto wziąć to pod uwagę przy planowaniu kariery zawodowej - dzisiaj praca, w której pozostajemy całe życie to rzadkość.
odpowiedź 13 maja 2015 przez użytkownika MartaSmart (180)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź
0 głosów
1 odpowiedź
pytanie zadane 17 października 2014 w Kariera Inżyniera przez użytkownika KarolK1 (1,200)
0 głosów
0 odpowiedzi
pytanie zadane 27 października 2017 w Kariera Inżyniera przez użytkownika Janek30 (120)
Strefainzyniera.pl to forum dla inżynierów. Znajdziesz tu informacje na temat pracy w programach CAD oraz możliwości rozwoju zawodowego i pracy dla inżynierów.
...