Alter S.A
Pomiar i detekcja gazów

Telefon stacjonarny:61 814 65 57WWW:www.altersa.plALTER - marka urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów będąca synonimem przede wszystkim doskonałych rozwiązań technicznych, nowoczesnych konstrukcji i najlepszej jakości materiałów. Prawie 25-letnie doświadczenie wykreowało markę silną i powszechnie znaną. ALTER to produkty spełniające najostrzejsze normy oraz życzenia najbardziej wymagających Klientów.

Firma ALTER z siedzibą w Tarnowie Podgórnym k. Poznania powstała w 1988 roku. Obecnie jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich producentów urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów. Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska oraz zdrowia i życia ludzkiego. Postęp techniczny oraz wielkie osiągnięcia zobowiązują nas do stawiania sobie coraz ambitniejszych celów, co pozwala wdrażać produkty zaspokajające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Naszą siłą jest koncentracja na Kliencie, starannie dobierana do Jego wymogów i ciągle uaktualniana oferta. Te właśnie starania doceniają przede wszystkim Klienci, ale nie tylko. Nasze produkty wyróżnione zostały również licznymi nagrodami: Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich POLEKO i INSTALACJE, nagrody z wielu innych targów branżowych, takich jak: SAWO, WOD-KAN, POL-GAZ-EXPO, GAZ PŁYNNY i inne. Ostatnia to najwyższe wyróżnienie Kapituły Konkursu Złotych Medali MTP, którym uhonorowany został System Monitorowania Gazów MSMR-16 - najnowsze nasze rozwiązanie konstrukcyjne.
Wyślij zapytanie do firmy
 
* - pole wymagane
wszystkie oferty

 

 

 

 
 
 

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA