Operator wózka widłowego czołowego (9,85€ + 15 - 23€ diety)

Lokalizacja(e):
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.12.06

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa wózka widłowego czołowego,
  • Prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem towarów, transportem wewnętrznym palet,
  • Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:

  • Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
  • Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego czołowego minimum 2 lata,
  • Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do pracy,
  • Znasz język niemiecki - mile widziane.
  • Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową współpracę u sprawdzonego pracodawcy.

W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:

  • Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką otrzymasz za wykonaną pracę,
  • Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15 dnia roboczego,
  • Oferujemy stawkę podstawową oraz dietę za każdy przepracowany dzień a także wypłacamy dodatki za pracę w nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi.
  • Możliwość powrotu do Polski w okresie świąteczno-noworocznym
  • Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego, że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.), również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

UWAGA:

Osoby, które sprawdzą się na powyższym stanowisku będą miały szansę uzyskać zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA