C/C++ Developer (Mid / Senior)

Lokalizacja(e):
Polska,Wrocław,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:TeamQuest Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.12.06

Obowiązki:
  • Rozwój nowych funkcjonalności produktów firmy kierowanych do branży TSL
  • Bugfixing
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Ocenianie i planowanie nowych funkcjonalności
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w C/C++
  • Praktyczna wiedza na temat zasad programowania obiektowego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Gotowość do podróży

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość C# (.NET)
  • Znajomość testów jednostkowych (google mock)
  • Doświadczenie w pracy w Scrum
  • Doświadczenie w SQL, Visual Studio, GIT, HTML5, JavaScript
Oferujemy:
  • Trwające międzynarodowe projekty, które dosłownie tworzą lepszy świat dla milionów ludzi na całym świecie. To, co tworzymy, różni się od innej aplikacji biznesowej
  • Praca w młodej i dynamicznej, a jednocześnie dobrze ugruntowanej firmie
  • Przyjazna kultura międzynarodowa oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i indywidualności
  • Wycieczki za granicę, np. do centralnej lokalizacji Klienta w Szwajcarii, z pięknym widokiem na największy wodospad w Europie z biura
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia pozapłacowe (w tym prywatna opieka zdrowotna, imprezy towarzyskie, finansowanie sportu i rekreacji)
  • Możliwość pogłębiania umiejętności, praktycznego uczenia się wielu technologii i szerokiego zakresu dziedzin biznesowych
  • Elastyczny czas pracy

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA