Pomocnik na budowie

Lokalizacja(e):
Wynagrodzenie:
Pracodawca:INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A.
Data ogłoszenia:2017.12.06

Obowiązki:

  • prace przygotowawcze na placu budowy (rozkładanie sprzętu)
  • demontaż, rozbiórka szalunków, konstrukcji drewnianych
  • pomoc w montażu stolarki budowlanej
  • dbanie o rozstawienie materiałów w miejscu budowy
  • inne czynności zlecone przez brygadzistę

Wymagania:

  • samodzielność w działaniu
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane posiadanie samochodu do wyjazdu
  • gotowość do podjęcia pracy 'od zaraz'

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie
  • pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA