Starszy Specjalista IT - Administrator Systemów

Lokalizacja(e):
Polska,Warszawa,mazowieckie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Eurocash S.A.
Data ogłoszenia:2017.12.06

Kluczowe zadania:

  • zarządzanie środowiskiem wirtualnym, macierzami oraz siecią SAN w środowisku klasy Enterprise
  • zarządzanie serwerami i systemami opartymi o systemy rodziny Linux
  • współpraca z kierownikami projektów / architektami rozwiązań w obszarach infrastruktury
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów programowych i sprzętowych
  • analiza, optymalizacja i zapewnienie rozwoju infrastruktury IT poprzez inicjowanie zmian w tym zakresie
  • udział w ciekawych projektach z zakresu infrastruktury IT

Idealny Kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyka
  • posiadać 3 letnie doświadczenie w administracji środowiskiem wirtualnym (VMware)
  • posiadać 2 letnie doświadczenie obsłudze i administracji systemów z rodziny Linux
  • znać zasady licencjonowania w/w rozwiązań
  • znać język angielski w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną oraz współpracę z zagranicznymi dostawcami rozwiązań
  • być kreatywny, samodzielny i odpowiedzialny za realizowane zadania
  • umieć pracować w zespole
  • być chętny do nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • pracę w dziale IT 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się grupie dystrybucyjnej
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w stabilnej firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia pracy

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA