Kontroler Jakości

Lokalizacja(e):
Polska,Pruszcz Gdański,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:LPP S.A.
Data ogłoszenia:2017.12.06

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja kontroli jakości odzieży wg standardów LPP,
  • Sporządzanie raportów z wykonywanych inspekcji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej (produkcja odzieży),
  • Znajomość produkcji odzieży,
  • Wykształcenie min. średnie (odzieżowe),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Dyspozycyjności - w zakresie podróży na kontrolę towarów u producentów ( Polska),
  • Cierpliwość, spokojne usposobienie oraz dobra organizacja pracy,
  • Spostrzegawczość i dokładność w działaniu.

OFERUJEMY:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Zatrudnienie w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku środkowo-europejskim,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Ciekawą pracę w zespole nastawionym na osiąganie celów,
  • Partnerskie podejście w relacji pracodawca-pracownik.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA