Kierowca kat. C

Lokalizacja(e):
Polska,Gdańsk,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Eurocash S.A.
Data ogłoszenia:2017.12.06

Kluczowe zadania:
• realizacja dostaw do Klientów Eurocash Gastronomia na terenie obsługiwanego regionu;
• wyładunek transportowanych towarów;
• kontrola temperatury przewozu;
• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów;
• reprezentowanie firmy przed przedstawicielami Klienta;
• odbiór i rozliczenie należności;
• dbanie o powierzone mienie firmy.

Idealny kandydat powinien:
• posiadać prawo jazdy kat. C (wymagane świadectwo kwalifikacyjne na przewóz rzeczy i karta kierowcy);
• posiadać elektroniczną kartę kierowcy;
• mieć wykształcenie min. zawodowe;
• cechować się dokładnością, odpowiedzialnością, uczciwością;
• bardzo dobrze organizować pracę własną;
• posiadać umiejętność pracy pod presją czasu;
• być dyspozycyjnym;
• mile widziane będzie doświadczenie w pracy jako kierowca w branży spożywczej.

Na tym stanowisku zapewniamy:
• umowę o pracę i terminowe wynagrodzenia;
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
• pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie i inne.

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA