Planista produkcji

Lokalizacja(e):
Polska,Pomorskie,pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Randstad Polska
Data ogłoszenia:2017.11.17

Zakres obowiązków:

  • planowanie produkcji długo i krótkoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów
  • zarządzanie danymi w systemie klasy ERP oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych
  • optymalizację dostaw poprzez zapewnienie dostępności zasobów i materiałów
  • zarządzanie i kontrolę poziomu zapasów magazynowych w zakresie wyrobów gotowych, surowców i opakowań
  • utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji - z zespołami zadaniowymi, z europejskimi i amerykańskimi strukturami firmy, jak również z dostawcami i partnerami handlowymi

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie i w mowie)
  • doświadczenie- minimum 1 rok w procesach związanych z planowaniem produkcji
  • znajomość procesów logistycznych
  • zmysł analityczny
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy z działami-głównie z produkcją, magazynem
  • gotowość uczenia sie nowych systemów i baz korporacyjnych

Oferta:

  • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość ciągłego doskonalenia się i pogłębiania wiedzy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA