Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja(e):
Polska,Poznań,wielkopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:ISL INNOWACYJNE SYSTEMY LOGISTYCZNE SP. Z O. O.
Data ogłoszenia:2017.11.14

Opis stanowiska

  • Sprzedaż i wdrażanie systemów regałów automatycznych dla magazynów i produkcji (regały automatyczne Lean-Lift, Rotomat, LogiTower)

Obowiązki:

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz dbałość o podtrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami
  • Opracowywanie projektów/rozwiązań w oparciu o dostępne technologie regałów automatycznych
  • Realizacja i udział w sprzedaży innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, sprzedaży, wdrożeń
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, w tym zysku dla firmy
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Interesujący pakiet benefitów
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Różnorodność branż i zastosowań, pracę ciekawą i pasjonującą

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA