starszy inżynier procesu

Lokalizacja(e):
Polska,Wrocław,dolnośląskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Randstad Polska
Data ogłoszenia:2017.11.14

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów mających na celu optymalizacje procesów produkcyjnych
  • identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów procesowych na produkcji
  • tworzenie specyfikacji technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz kontrolnych
  • kwalifikowanie nowych produktów, maszyn i urządzeń
  • prowadzenie oraz udział w projektach Six Sigma
  • współpraca z innymi działami oraz zespołami projektowymi w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych
  • definiowanie oraz prowadzenie testów technologicznych w celu usprawnienia procesów
  • identyfikowanie krytycznych miejsc procesu oraz zapewnienie ich właściwej kontroli
  • monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych
  • raportowanie wyników do przełożonego

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie: Mechaniki i budowy maszyn, Automatyki i robotyki, Mechatroniki lub kierunków pokrewnych
  • 5-letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach w firmach produkcyjnych w jednym z poniższych procesów
  1. Cięcie, konfekcja (converting) materiałów
  2. Linie technologiczne o procesie ciągłym – linie napełniające, składające, pakujące,
  3. Procesy montażowe: roboty, manipulatory
  • doświadczenia w projektach międzynarodowych (w tym transfery produkcji)
  • umiejętność zarządzania projektami technicznymi
  • umiejętność analizowania danych oraz podejmowania decyzji w celu rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
  • kreatywność, gotowość do realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość Lean Manufacturing oraz metodologii Six Sigma
  • umiejętność statystycznej oceny zdolności procesu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność prezentacji
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą inżynierów mile widziane

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie wczasów)
  • pakiet szkoleń i działań rozwojowych

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA