Inżynier produkcji

Lokalizacja(e):
Polska,Gniewkowo,kujawsko-pomorskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Jobhouse Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.11.13

Zadania:

  • Poszukiwanie rozwiązań optymalizujących proces produkcji poprzez analizę pracy maszyn, ergonomię stanowisk
  • Tworzenie standardów pracy linii /operatorów, ich aktualizacja oraz standaryzacja poprzez normowanie poszczególnych czynności
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej  trybu i czasu pracy urządzeń, nadzór nad parametrami
  • Śledzenie wskaźników dostępności, wydajności, jakości metod i czasów przezbrojeń
  • Współuczestniczenie w określaniu i wprowadzaniu działań korekcyjnych i usprawnień
    w procesie produkcyjnym
  • Szkolenie operatorów linii produkcyjnej, szczególnie w zakresie nowego wyposażenia
  • Uczestnictwo w opracowaniu i aktualizacji instrukcji pracy oraz kontroli narzędzi

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub elektryczne)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zdolności negocjacyjne
  • Duża komunikatywność
  • Praktyczna znajomość przepisów BHP
  • Odpowiedzialność, sumienność, precyzyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na realizację celów i osiąganie wyników
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość  MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA