Inżynier w Dziale R&D

Lokalizacja(e):
Polska,Nowy Tomyśl,wielkopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.11.17

Główne zadania:

  • Realizacja projektów wdrożeniowych nowych produktów (od fazy akceptacji konstrukcji po etap produkcji)
  • Weryfikacja poprawności założeń technicznych dla nowych artykułów
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi: przygotowanie zapytań ofertowych, kontakt z dostawcami, stworzenie harmonogramu budowy narzędzi
  • Kalkulacja kosztów inwestycji i produkcji
  • Ścisła współpraca w obrębie Działu R&D, Budowy Maszyn, Wtryskowni, Produkcji w zakresie poszczególnych etapów realizacji projektu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera procesu/inżyniera produkcji/technologa/ konstruktora
  • Praktyczna znajomość różnych technologii wytwarzania
  • Umiejętność przygotowywania wycen produkcji, przygotowywania specyfikacji technicznych i jakościowych
  • Mile widziane doświadczenie przy rozwoju i wdrażaniu nowych produktów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży elektrotechnicznej lub tworzyw sztucznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Pracownikom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Ciekawe zadania i wyzwania w innowacyjnym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach Działu R&D
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie dojazdów

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA