Konstruktor Maszyn

Lokalizacja(e):
Polska,Nowy Tomyśl,wielkopolskie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.
Data ogłoszenia:2017.11.17

Główne zadania na stanowisku:

  • Projektowanie i konstruowanie maszyn i oprzyrządowań produkcyjnych (3D i 2D)
  • Współpraca z klientami w zakresie realizacji prowadzonych projektów
  • Przygotowywanie ofert kosztowych wraz z koncepcją rozwiązania
  • Nadzór  nad prowadzonymi projektami na wszystkich etapach realizacji
  • Analiza konstrukcji ze względu na jej:  koszty wytworzenia, funkcjonalność oraz możliwość wykorzystania w procesie produkcji
  • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w prowadzonych projektach w dziale

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora (np. maszyn, oprzyrządowania, urządzeń elektromechanicznych)
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej w systemach CAD 3D
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Samodzielność, elastyczność, kreatywność
  • Znajomość rynku komponentów z zakresu pneumatyki, sensoryki, techniki liniowych przemieszczeń  i mechatroniki

Oferujemy:

  • Możliwość prowadzenia samodzielnie innowacyjnych projektów
  • Niebanalną atmosferę pracy
  • Dostęp do know-how międzynarodowej Grupy Phoenix Contact
  • Dostęp do szerokiej oferty szkoleń i narzędzi rozwojowych
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy pow. 30 km
  • Benefity pozapłacowe

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA