planista produkcji

Lokalizacja(e):
Polska,Łódzkie,łódzkie
Wynagrodzenie:
Pracodawca:Randstad Polska
Data ogłoszenia:2017.11.09

Zakres obowiązków:

  • tworzenie harmonogramu produkcji w oparciu o system ERP
  • koordynacja procesów produkcyjnych, planowanie
  • przygotowywanie, wprowadzanie do systemu i aktualizowanie planu produkcyjnego dla produkcji części oraz montażu wyrobu końcowego
  • udział w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • analizowanie możliwości produkcyjnych pod kątem realizacji założonego planu

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (min.zawodowe), mile widziane wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • silnie rozwinięte zdolności analityczne
  • doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
  • proaktywność w przewidywaniu, przeciwdziałaniu i rozwiązywaniu problemów
  • dobra znajomość systemów ERP (SAP)
  • dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie umiejętność komunikacji w j.niemieckim)

Oferta:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl

Podziel się ze znajomymi tą ofertą pracy - udostępnij na FB lub wyślij e-maila korzystając z poniższych opcji:

KONSTRUKTOR

Schrag Polska Sp.z o.o.
Konstantynów Łódzki, łódzkie

KOMISJONER

LIMNUSWORK Sp. z o.o.
Niemcy, -- dowolny Region --

wszystkie oferty

Kalendarz wydarzeń

WSZYSTKIE WYDARZENIA